Kalıcı Eyeliner & Dipliner

      Kalıcı dipliner işlemi yani sürme kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran uygulamadır.

Eyeliner işlemi ise dipliner uygulamasına göre daha kalın, göz kapağı üzerine çizilen, kalınlığını kendiniz belirleyebileceğiniz kalıcı makyaj uygulamasıdır.


Uygulama Sonrası Renk Değişimi Yaşanır mı ?

Kullanılan pigmentlerde (boyalarda) ağır metal dioksitler bulunmadığından dolayı griye, laciverte, kızıla dönme vb. olumsuz durumlar yaşanmaz zamanla kendi renginden açılarak ciltten atılmaktadır.

Eyeliner / Dipliner uygulamalarının kalıcılık süresi ne kadar? Tek uygulama yeterli oluyor mu?

İşlemin kalıcılık süresi cilt tipine göre 3-4 sene aralığındadır.Eğer gerekirse 1ay sonunda rötuş işlemi yapılabilir. 3 aya kadar rötuş hakkı korunmaktadır. 3 ayı geçen işlemlerde fiyatlandırma yapılır.

Hamile ve emziren anneler için herhangi bir sakıncası var mıdır?

Kullanılan pigment içeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Tamamen su bazlı kullanılan renkler bitki özlerinden elde edildiğinden dolayı herhangi bir sakıncası bulunmaz. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz.

İşlem sırasında herhangi bir acı hissi ve sonrasında şişlik vb durumlar yaşanır mı?

Uygulama sırasında kullanılan güçlü anestezik kremler sayesinde herhangi bir acı hissi yaşanmaz. İşlem sonrasında hassas cilt tipine bağlı hafif bir şişme olabilir. 2-3 saat içerisinde inmeye başlar. Günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İşlem sonrasında yapmamamız / yapmamız gereken şeyler var mıdır?

İşlemden sonra ilk 24 saat işlem yapılan bölgeye su değdirilmemelidir.1 hafta boyunca sauna, solaryum ve yüzme önermiyoruz. Kuruluk oluştukça kabuklanma yaşanmaması için göz pomadı uygulanabilir.

Soru & Cevap

kalıcı dipliner işlemi kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran Uygulamadır. eyeliner işlemi ise dipliner uygulamasına göre daha kalın göz kapağı üzerine çizilen kalınlığını kendiniz belirleyebileceğiniz kalıcı makyaj uygulamasıdır
İşlemin kalıcılık süresi cilt tipine göre 2-3sene aralığındadır gerekliyse 1ay sonunda rötuş işlemi yapılabilir
kullanılan pigment içeriginde herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır tamamen su bazlı ve kullanılan renkler bitki özlerinden elde edildiğinden dolayı herhangi bir sakıncası bulunmaz yinede doktorlarına danışmalarını tavsiye ediyoruz
Uygulama sırasında kullanılan güçlü anestejik kremler sayesinde herhangi acı hissi yasanmaz işlem sonrasında hasas cilt tipine baglı hifif şişme olabilir yarım saat içerisinde inmeye başlar
işlemden sonra ilk 24 saat su değdirilmemelidir ilk 1 hafta boyunca kuruluk oluştukça kabuklanma yaşanmaması için göz pomadı uygulanabilir