KURUMSAL

     Feri Sahi 8 yıldır içinde bulunduğu güzellik sektöründe; yapmış olduğu işler ve başarılarıyla kısa sürede adından söz ettirdi. Orta ve Lise eğitimini İsveç’te tamamladı. Lise yıllarında güzellik alanında olan yeteneğini farketti ve bu alana yönelmek için çalışmalara başladı. 2010 yılında kalıcı makyaj uzmanlığını aldı ve Ferylashes adıyla İsveç’te kendi şirketini kurdu.

Zamanla İsveç’ te en çok tercih edilen uzmanlardan oldu. Seyf kurumundan öğretmenlik belgesi alarak uluslararası eğitmenlik yapmaya hak kazandı. Sonrasında bu başarısını İstanbul’a taşımaya karar verdi.

2015 yılından bu yana ikamet ettiği İstanbul da kısa sürede adından söz ettirmeye başladı.1 sene kadar Teras Fulya da Türkiye’nin başarılı estetik cerrahlarından Dr. Barış Çakır’la birlikte çalıştı ve daha sonra kendi akademisini kurmak için yollarını ayırdı.

Fery permanent make-up Academy Feri Sahi tarafından kurulan kalıcı makyaj, vizon kirpik ve birçok alanda kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla sizlere en iyi şekilde hizmet veren bir kurumdur. Misyonu kalıcı makyaj sektöründeki teknoloji ve yenilikleri sıkı bir şekilde takip etmek ve bunları uygularken de doğal görünümden uzaklaşmamaktır. Vizyonu Fery Pmu ailesi olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösterip kalıcı makyajı yetiştirdiğimiz öğrencileriyle birlikte daha yaygın hale getirmektir.